Pôžičky

Pôžičky

Cez maják si požičiavate priamo od iných ľudí. Množstvo ponúk od ľudí – investorov, Vám zabezpečí tie najvýhodnejšie podmienky Vašej pôžičky. Vyplňte jednoduchú online žiadosť o pôžičku a získajte peniaze rýchlo.

Chcem si požičať500 eur
300 eur1,000 eur
na dobu splácania18 mesiacov
6 mesiacov36 mesiacov
Chcem si požičať:500 eur
Vaša mesačná splátka:36,1 eur
Úrok: 35 %

Za poskytnutie pôžičky na portáli Maják je účtovaný poplatok zo sumy pôžičkyv zmysle sadzobníka poplatkov. Poplatok sa účtuje až zo získanej pôžičky, žiadosť aj jej posúdenie je bezplatné. Poplatok je automaticky zúčtovaný z poskytovanej pôžičky, myslite preto na tento poplatok pri určovaní požadovanej výšky Vašej pôžičky. Príklad výpočtu RPMN: Pri pôžičke vo výške 2 000 €, s úrokovou sadzbou 7,9 % p. a., s počtom mesačných splátok 60 vo výške 40,46 €, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 58 € a mesačným servisným poplatkom vo výške 1,6 € je celková RPMN vo výške 11,01 %. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.

Poplatky

Maják ponúka jasné a transparentné podmienky a Váš úrok sa počas doby trvania aktuálnej pôžičky nezvýši. Za žiadosť a financovanie neplatíte žiadne poplatky. Pôžičku môžete navyše kedykoľvek predčasne splatiť.

Za poskytnutie pôžičky Maják účtuje poplatok zo sumy pôžičky, a to len v prípade jej úspešného získania. Poplatok sa účtuje až pred čerpaním pôžičky, žiadosť aj jej posúdenie je bezplatné. Poplatok je automaticky strhnutý z poskytovanej pôžičky, myslite preto na tento poplatok pri určovaní požadovanej výšky Vašej pôžičky.

Cenník poplatkov nájdete na stránke Cenník.

Najčastejšie otázky žiadateľov

Je Maják nebanková spoločnosť?

Maják nie je nebanková spoločnosť poskytujúca pôžičky, nie je to ani banka. Maják je portál, prostredníctvom ktorého si ľudia navzájom priamo požičiavajú peniaze. Je to priame, transparentné a jednoduché, bez vysokých režijných nákladov a marží.Cez Maják požičiavajú ľudia ľuďom.

Kto si môže na Majáku požičať?

Na Majáku si môžu požičať všetci obyvatelia Slovenskej republiky s trvalým pobytom v jednej z týchto krajín, starší ako 18 rokov a spôsobilí na právne úkony. Žiadatelia o pôžičku musia mať trvalý príjem, spĺňať minimálne stanovené kritériá ratingu a finančnej schopnosti splácať pôžičku.

Koľko a na ako dlho si môžem požičať?

Minimálna výška pôžičky je 300 € a maximálna 1000 €, s dobou splatnosti od 6 až 24 mesiacov.

Ako rýchlo získam pôžičku?

Vašu žiadosť posúdime do dvoch pracovných dní. Následne spustíme financovanie Vašej pôžičky, ktoré zvyčajne trvá 3 dni.